DOVOZCE: Vít Kuklík, tel.: +420 602 135 738, info@riskracing.cz
Copyright © 2010 by "Vít Kuklík"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: info@riskracing.cz
Nové revoluční hefty RISK RACING
Koupit ihned
Všichni motokrosoví a terénní závodníci se velmi často potýkají s problémem puchýřků, které se jim dělají na dlaních. Puchýřky vznikají při pouhém držení řidítek, i když občas jejich vzniku napomáhají nevhodně padnoucí rukavice. Toto poranění dlaně je velmi nebezpečné, neboť znemožňuje jezdci, aby pevně přilnul k rukojetím. Navíc vám puchýře můžou zkazit požitek z jízdy díky svojí bolestivosti a špatnému hojení, které je většinou způsobené zanesením infekce do rozedraných míst.

Vývojáři ze společnosti Risk Racing se snažili vymyslet řešení, jak ochránit celou oblast ruky tak, aby se při intenzivním tření v kombinaci s teplem a případnou vlhkostí, způsobenou pocením, netvořily nepříjemné puchýře. Výsledkem inženýrského bádání jsou Palm Protectors. Tyto chrániče jsou velmi tenké, avšak ochranná vrstva pokrývá celou plochu dlan
ě, včetně oblasti mezi ukazováčkem a palcem. Palm Protectors navíc pomáhají eliminovat otřesy tím, že dokážou vstřebávat vibrace přenášené do řidítek.

Palm Protectors se nosí pod rukavicemi a u jezdců si jich ani nevšimnete. Avšak piloti si jejich efekt uv
ědomují díky redukci vibrací a účinné ochraně před vznikem puchýřů. Palm Protectors jsou vhodné nejen pro motokrosaře, ale také pro endurové závodníky, silničáře ad. ridery.

* funkční ochrana proti puchýřům
* plné pokrytí míst kde se tvoří mozoly
* padne jak dosp
ělím a i dětem
* redukuje vibrace z řidítek
* univerzální velikost